Answer
0
(0 stars)
1
Answer
0
(0 stars)
0
kawaiigirl15
11 months ago
23 response - 0 helps
It’s $2 for 5 pounds of apples
Answer:
2 dollars for 5 lb
Step-by-step explanation:
^